DAB-Lejerbo logo
  • Udgivelser
  • Jobs
  • Erhverv
  • Kontakt
  • Om os
  • Find bolig
  • At bo alment
  • Min side
  • Min side
  • Gemte boligønsker 0

Du bruger en ældre version af Internet Explorer, så siden ikke fungerer optimalt. Du bør opgradere din browser til den nyeste version af Internet Explorer eller benytte en anden browser som feks Google Chrome. Læs mere her

  • Her er du:
  • Forside
  • Aktuelt
  • Arkiverede nyheder
  • Outlook system er oppe igen
Tilbage 29.06.2010

Aktuelt

DAB's Microsoft Outlook system har været nede. Det betyder, at e-mails sendt til og fra DAB er gået tabt. Vores IT-afdeling arbejder på at sikre de data, der lå i systemet.
DAB's Microsoft Outlook system har været nede. Det betyder, at e-mails sendt til og fra DAB er gået tabt. Vores IT-afdeling arbejder på at sikre de data, der lå i systemet. Outlook system er oppe igen Har du sendt en e-mail til DAB, som du ikke har modtaget et svar på, beder vi dig fremsende den igen. Så svarer vidig hurtigst muligt. Vi undskylder ulejligheden.
Næste nyhed

DAB afholder boligpolitisk seminar

Forrige nyhed

DAB vinder udbud i Hvidovre Kommune

Hurtig vej til ...

  • Find bolig
  • Når du flytter ind og ud
  • Kontakt
  • Persondatapolitik
  • Whistleblowerordningen
  • Tilgængelighedserklæring
Log ind på
Min side

DAB tager forbehold for oversættelsen ikke er korrekt